18 Haziran 2018 Pazartesi

680-100 anadolu

Başkan Yanılmaz: Esnaflarımız Ekonomik Gücümüzdür

baskan-yanilmaz-esnaflarimiz-ekonomik-gucumuzdur

Başkan Yanılmaz: Esnaflarımız Ekonomik Gücümüzdür
04 Ocak 2018 Perşembe 00:00

 Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mithat Ulaş ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mithat Ulaş, Başkan Yanılmaz’ın daima esnafın yanında olduğunu ve oda olarak yaptıkları faydalı çalışmaları desteklediğini belirterek teşekkür etti.

MİTHAT ULAŞ: ‘ADALET SUÇLULARI ORTAYA ÇIKARACAK ’

Geçtiğimiz günlerde Üniversite Mahallesi’nde bir esnafımızın saldırıya uğramasıyla ilgili açıklama yapan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mithat Ulaş şu açıklamalarda bulundu:

“Hiç kimsenin esnafımıza sözlü veya fiziki şiddet uygulamaya hakkı yok. Sadece tuhafiyeciler ve konfeksiyoncular odası esnafımıza has değil ülke genelinde çalışan hiçbir esnafımız bunu hak etmiyor. Esnaflarımıza uzatılacak her elin karşısında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Esnaflara sürekli destek veren Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’ın ve belediye çalışanlarının böyle bir olayla alakalarının olduğuna inanmıyorum. Şüphem dahi yok. Konu yargı takibinde ve kimin suçlu kimin suçsuz olduğunu ortaya çıkaracaktır. Konuyla ilgili adalet karar verecektir.”BAŞKAN YANILMAZ: “HER ŞEY ESNAFIMIZ DAHA ÇOK KAZANSIN DİYE”

“Tuhafiye ve Konfeksiyon ile ilgilenen esnafımızın bulunduğu alanlarda belediyemizin 3 yıldır yapmış olduğu faaliyetleri yakından takip ediyoruz. Özellikle Hürriyet Meydanı olarak hizmet veren alanda yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda esnaflarımız bugün geç vakitlere kadar alışveriş yapabilmektedir. Aynı şekilde Belediye Çarşısı’nın durumunu hepimiz biliyoruz. Yaptığımız çalışmalarla oranın hem izolasyonunu sağladık hem de kubbesini değiştirdik. Esnaflarımızla ilgili yapmış olduğumuz birçok çalışma onların daha çok kazanması daha huzurlu ve mutlu olması için atılmış adımlardır. Yapmış olduğumuz hizmetlerde esnaf odalarımızı sürekli yanımızda gördüm. Türkiye'de kaldırım ihlalleri ile ilgili yapılan çalışmalarda en başarılı sonucu alan belediye olarak Türkiye genelinde yayınlanan ‘Zabıta Dergisi’nde Elazığ Belediyesi olarak örnek gösterildik. Bunda hepimizin emeği var.”

“ELAZIĞ CUMHURBAŞKANIMIZI BAĞRINA BASMAYA HAZIRLANIYOR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 13 Ocak Cumartesi günü Elazığ İl Kongresi için ilimize gelecek olmasıyla alakalı açıklama yapan Başkan Yanılmaz, “Hemşerilerimiz, her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımızı bir kez daha bağrına basacak ve en iyi şekilde karşılayacak’ dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilimize geleceği günde birkaç esnaf odasının seçimleri olduğunu kaydeden Başkan Yanılmaz, esnaflarımızın oyunu kullandıktan sonra gerçek dünya liderini karşılamak üzere Üniversite içerisindeki çok amaçlı kapalı spor salonunda yerlerini alacağını belirtti.

 Haber okunma sayısı: 488

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

malatya-elazig-arasina-yeni-yolcu-treni

Malatya-Elazığ Arasına Yeni Yolcu Treni

14 Haziran 2018 Perşembe 00:26
malatya-emniyettinden-bayram-tedbirleri

Malatya Emniyettinden Bayram Tedbirleri

14 Haziran 2018 Perşembe 00:08
yazihan-ilcesine-28-milyon-tl-yatirim

Yazıhan İlçesine 2.8 Milyon TL Yatırım

11 Haziran 2018 Pazartesi 12:50
malatya-hepimizin-ortak-evi

Malatya Hepimizin Ortak Evi

11 Haziran 2018 Pazartesi 00:44

GÜNDEM

Belediye Otobüsleri Bayramda Ücretsiz Taşıyacak

Belediye Otobüsleri Bayramda Ücretsiz Taşıyacak

Yolcu Otobüslerine Sıkı Denetim!

Yolcu Otobüslerine Sıkı Denetim!

Malatya-Elazığ Arasına Yeni Yolcu Treni

Malatya-Elazığ Arasına Yeni Yolcu Treni

Malatya Emniyettinden Bayram Tedbirleri

Malatya Emniyettinden Bayram Tedbirleri

Ağbaba Sen Bizim Değil, Bahçeli’nin Paşasısın

Ağbaba Sen Bizim Değil, Bahçeli’nin Paşasısın

Yazıhan İlçesine 2.8 Milyon TL Yatırım

Fırat Edaş’tan Yazıhan İlçesine 2.8 Milyon TL Yatırım

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA