İnönü Üniversitesi 2020 Yılı Paydaş Toplantısı Gerçekleştirildi

inonu-universitesi-2020-yili-paydas-toplantisi-gerceklestirildi

İnönü Üniversitesi’nin 2016 yılından bugüne gerçekleştirdiği kalite çalışmalarının ve üniversite-şehir iş birliğinin ele alındığı 2020 Yılı Paydaş Toplantısı yapıldı.
25 Eylül 2020 Cuma 00:03

 Çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilen toplantıya: Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdulkadir Baharçiçek, Malatya Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, Malatya TSE İl Müdürü Erarslan Yılmaz, Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebubekir Kayhan, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Serdar Karaca, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu, Battalgazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Muammer Zafer, akademik personel temsilcisi olarak Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Hasan Yılmaz, idari personel temsilcisi olarak Genel Sekreter Mustafa Gezer, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Birol Kılıçaslan ve Kalite Birim Sorumlusu Ali Kılıç, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden Bayram Uzun ve Levent Karadağ, Yeşilyurt Belediyesi’nden Tayfun Özcan, Malatya İl Sağlık Müdürlüğü’nden Personel Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ahmet Budak, Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Dr. Dilek Kırnık, Malatya Turgut Özal Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Ekrem Akbulut, Malatya Teknokent Müdürü Doç. Dr. Fatih Kocamaz, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası kalite temsilcisi, Malatya Sonsöz Gazetesi’nden A. Vahap Kaygusuz ve Ebubekir Atilla, Malatya Gazeteciler Cemiyeti’nden Ali Aladağ, Mezun Derneği Temsilcisi Nezir Kızılkaya ve Öğrenci Temsilcisi Deniz Yücel katıldı.


Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay başkanlığında yapılan toplantıda, İnönü Üniversitesi’nin 2016 yılından bugüne kadar gerçekleştirdiği kalite çalışmalarıyla ilgili bir sunum yapıldı. Bu süreçte kalite çalışmalarına büyük önem verildiği belirtilerek, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) 2017 yılı Dış Değerlendirme Sürecinin başarıyla tamamlandığı ve 2019 yılında ise TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’nin alındığı vurgulandı.

Toplantı paydaş kuruluşlar ve STK temsilcileri ile basın mensuplarının İnönü Üniversitesi hakkındaki görüş ve önerilerinin alınması ve ilerleyen süreçte yapılacak iş birliği planlarının değerlendirilmesiyle son buldu.Haber okunma sayısı: 1785

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Başkan Gürkan Hazırlıkları Yerinde İnceledi

“Cumhurbaşkanımızın Malatya’ya Özel Bir İlgisi Var”

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan’dan MTÜ’ye ziyaret

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof.

Malatya KOM Şube’den FETÖ Operasyonu

KOM Daire Başkanlığı koordinesinde FETÖ/PDY terör örgütü iltisakları kapsamında Polis Akademisinden atılan

Başkan Çınar, Tüm Malatyalıları Cumhurbaşkanımızın Etrafında Kenetlenmeye Davet Etti

“Sayın Cumhurbaşkanımızı Misafir Edecek Olmanın Gururunu Yaşıyoruz”

Malatya’ya Yeni Bir Cazibe Merkezi Kazanacak

Başkan Güder, Projeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sunacak

Tiyatrocular Medya Bağımlılığına Dikkat Çektiler

Malatya Kent Konseyi Sanatsal Faaliyetler Çalışma Grubu ve TheaTron Sahne Tiyatro Topluluğu iş birliğinde

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA