30 Eylül 2020 Çarşamba

Yeni Malatyaspor’a En Güçlü Aday Aziz Altunay

yeni-malatyaspora-en-guclu-aday-aziz-altunay

Yeni Malatyaspor’da çalkantılı süreç devam ederken futbol kamuoyu mevcut başkan Adil Gevrek’in istifa etmesini talep ediyor.
10 Ağustos 2020 Pazartesi 23:48

 Yeni Malatyaspor’da çalkantılı süreç devam ederken futbol kamuoyu mevcut başkan Adil Gevrek’in istifa etmesini talep ediyor.

Küme düşen takımlar içerisinde yer alan Yeni Malatyaspor bilindiği üzere TFF kararıyla küme düşmenin iptal edilmesiyle düşmekten kurtulmuştu. Başkan Adil Gevrek’in görevine devam etme ısrarı kamuoyunda tepkiyle karşılanırken gözler yeni adaylara çevrildi.

Malatyalı İş Adamı Aziz Altunay Malatyadan.com ve malatyasporlu.com’a yaptığı açıklamada “ Bu şehir hiçbir zaman sahipsiz değildir. Bir Malatyalı olarak taşın altına elimizi değil gövdemizi koymaya hazırız” açıklamasında bulundu. Bizim hiçbir zaman reklam yada şov peşinde olmadığımızı herkes biliyor. Bu şehrin bir sevdalısı olarak ne bir kuruş parasına nede toprağına ihtiyacımız olamaz. Açıklamasında bulunan Altunay “ Maalesef Adil Gevrek yönetimi güvenini ve şeffaflığını yitirmiştir. Bende bir Malatyalı olarak takımımızın bu seviyelere gelmesinden son derece üzgünüm. Başkan ve yönetimine naçizane önerim daha fazla bu işi uzatmadan onurlu bir davranış sergileyerek istifalarını sunmalarıdır. Kamuoyu sizi istemediği sürece başarı sağlamanız imkansızdır. Sonuçta bu gibi memleket davaları bayrak alma yarışıdır. Kimse ömür boyu bir yerde kalamaz. Başarıları ve emekleri için kendisine teşekkür ederiz. Artık bu şehrin önünün açılması gerekmektedir. Malum süreç işliyor. Transferlerin bir an önce yapılması kamp süreci ve teknik heyetin planlanması gerekmektedir. Geçtiğimiz yıl yaşadığımız problemlerin tekrar edilmemesi adına ivedi bir şekilde kararın alınması ve istifaların sunulması gerekmektedir.” Dedi.

Ayrıca her defasında tüzüğü işaret eden başkan Adil Gevrek toplumun aklıyla dalga geçmektedir. Diyen Altunay “ Kendisi elini kolunu sallayıp geldi ne bir üyeliği ne bir bağı varken başkan oldu. Normalde tüzükte kulüp borçlandırması yoktu. Başkan ve yönetimi borçlanabiliyorken bunlar tüzüğü değişip kulübü borçlandırmışlardır. Kimse kimseyi kandırmasın. Tüzük kongresi yapılıp gereken esnetme yada maddeler onaylanır. Bu işi imkansızlaştırma zorlaştırmaya kimsenin hakkı yoktur. Divan başkanın bile istifa ettiği süreçte kimse tüzüğün geçilmezliği gibi bir gerekçenin arkasına sığınmamalıdır.” Dedi.

AZİZ ALTUNAYMalatya 1973 doğumlu olan İş Adamı Altunay Gıda sektöründe 32 yıldır uğraşmaktadır. Ayrıca işletme sahibi olan Altunay sıkı bir Malatyaspor taraftarı olup çeşitli Sivil toplum örgütleri, vakıflar ve derneklerde kurucu başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Evli 4 çocuk babası olan

 Haber okunma sayısı: 63284

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Okuma Merkezlerinde Yüz Yüze Eğitimlere Başlanıyor

Büyükşehir Okuma Merkezlerinde Yüz Yüze Eğitimlere Başlanıyor

Milletvekili Çakır ve Başkan Güder’den Samanlı'ya Ziyaret

Milletvekili Çakır ve Başkan Güder’den MHP İl Başkanı Samanlı'ya Ziyaret

Ülke Olarak Başlattığımız Teknoloji Hamlesi Yerelde de Hızla Devam Ediyor

Yeşilyurt Belediyesi, İha Yarışmasında Türkiye Birincisi Olan Ebabil Takımına Sponsor Oldu

Beni Ahmet Kaya Sandılar

Yaşamını İngiltere’de sürdüren Hasan Emre Can, sevenleri için her yıl gelip tekli şarkısını yapıp

Mercedes Kadir'in mezarını Mercedes yaptı

Malatya'nın renkli simalarından Mercedes Kadir'in mezarı Mercedes firması Malatya Bayiliği tarafından

Milletvekili Çalık’tan Bakan Pakdemirli’ye Teşekkür Ziyareti

Çalık: “Malatya’nın taşı toprağı değer kazanacak”

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA