18 Haziran 2018 Pazartesi

680-100 anadolu

2017 Bez Çanta Modelleri

2017-bez-canta-modelleri

2017 Bez Çanta Modelleri
15 Eylül 2017 Cuma 01:22

En büyük taşıma yardımcılarından biri olan bez çantalar sağlamış oldukları kullanım rahatlığının yanında doğaya zarar vermeyen dokularıyla da en çok tercih edilen ürünler olmuşlardır. Alternatif kumaşlardan yararlanılarak üretilen bez çantalar içerisinde bulunan ürünleri korumakta görsel olarak da reklam özelliği taşımaktadır.

2017 yılında her alanda farklı bir modanın veya yeni modellerin meydana geldiği gibi bez çanta sektöründe de akılda kalıcı ve farklı tasarımlar yerini almıştır. Geri dönüşümlü olan ve doğa dostu olarak bilinen bu bez çantalar oldukça fazla marka ve firma tarafından tercih edilmektedir. Böylece markalar çevreci yaklaşım ile isimlerinin aynı yerde geçmesini de sağlamaktadırlar.

Netpak ambalaj firması sağlamış olduğu üretim kalitesi sayesinde uluslararası piyasada da kalitesini kanıtlamış ve deneyimli bir kadroya sahip firmalar arasında yerini almıştır. Netpak ambalaj ultrasonik teknolojisi ile sağlamış olduğu bez çantaları kullanıma sağlarken laminasyonlu çantalar ile daha parlak ve daha gösterişli ürünleri sahip olmanıza da olanak sunmaktadır. Tela ve jüt çantalar birçok firma tarafından en çok tercih edilen ürünler olurken tamamen sağlıklı ve doğa dostu olan bu ürünler hem içerisindeki maddelere zarar vermemekte hem de doğayı korumak adına kullanılabilecek en kullanışlı ürünler olarak tercihinize sunulmaktadır.

Ultrasonik teknolojisinin kullanıldığı bez çanta ses dalgalarının yüksek frekanslarda malzemenin molekül yapısını birleştirilmesi ile birlikte oluşan kaliteli kaynak sistemi ürünlerdir. Bu sistemi bez çantaya uyarlayan netpak ambalaj seri üretim sayesinde maliyeti çok daha fazla düşünmekte ve uluslararası incelemeli bir şekilde ultrasonik teknolojisi ile bez çanta üretimini sağlamaktadır. Tubitak destekli ve patentli bu uygulama sayesinde doğa dostu çantalar ile firmalar hem doğayı koruma bilincini aşılamak hem de reklamlarını bu çantalar sayesinde gerçekleştirmektedir. Laminasyonlu çantalarda ise iki farklı polipropilen levha birbirine birleştiren ve elde edilen kumaş ile üretilen HD kalitesi yüksek baskılı ve dayanıklı reklam çantaları olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler dünyada bir ilk olarak üretilmekte 30 kilogram yük taşıma özelliğine sahip olabilmektedir. Laminasyonlu çantalar reklam açısından çok daha gösterişli ve parlak ürünlerdir. Ultrasonik teknolojisiyle üretilmiş çantalar gibi bu üründe tamamen doğal bileşenlerden elde edilmiştir ve bu nedenle de çevre dostu ürünler arasında yerini almaktadır.Tela ve jüt çantalara bakıldığında ise sentetik kumaşlardan üretilen tele ve jüt çantalar dokusuz örgüsüz bir şekilde üretilir ve doğal dokusu daha yumuşak olan bu ürünlerin sentetik örgüler ile oluşturulması oldukça sağlam bir yapının ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Geri dönüşümü sağlanabilen bu ürünler tekrar tekrar kullanılabilmekte ve doğa dostu ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Netpak ambalaj firmasının sağlamış olduğu bez çanta seçenekleri arasından tercih yapabilir veya 2017 sezonuna ait yepyeni bez çanta modellerini inceleyerek kendi firmanız için sipariş verebilirsiniz. Firmanızın adına yepyeni tasarımların oluşturmasını da talep edebilirsiniz.

Haberin etiketleri:

2017 Bez Çanta Modelleri


Haber okunma sayısı: 879

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

gaziemir-satilik-daire-rehberi

Gaziemir satılık daire rehberi

15 Kasım 2017 Çarşamba 13:25
tesettur-kombin-modellerinde-trend-nedir

Tesettür Kombin Modellerinde Trend Nedir?

12 Ekim 2017 Perşembe 16:50
2017-bez-canta-modelleri

2017 Bez Çanta Modelleri

15 Eylül 2017 Cuma 01:22

GÜNDEM

Belediye Otobüsleri Bayramda Ücretsiz Taşıyacak

Belediye Otobüsleri Bayramda Ücretsiz Taşıyacak

Yolcu Otobüslerine Sıkı Denetim!

Yolcu Otobüslerine Sıkı Denetim!

Malatya-Elazığ Arasına Yeni Yolcu Treni

Malatya-Elazığ Arasına Yeni Yolcu Treni

Malatya Emniyettinden Bayram Tedbirleri

Malatya Emniyettinden Bayram Tedbirleri

Ağbaba Sen Bizim Değil, Bahçeli’nin Paşasısın

Ağbaba Sen Bizim Değil, Bahçeli’nin Paşasısın

Yazıhan İlçesine 2.8 Milyon TL Yatırım

Fırat Edaş’tan Yazıhan İlçesine 2.8 Milyon TL Yatırım

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA