15 Aralık 2018 Cumartesi

680-100 anadolu

2017 Bez Çanta Modelleri

2017-bez-canta-modelleri

2017 Bez Çanta Modelleri
15 Eylül 2017 Cuma 01:22

En büyük taşıma yardımcılarından biri olan bez çantalar sağlamış oldukları kullanım rahatlığının yanında doğaya zarar vermeyen dokularıyla da en çok tercih edilen ürünler olmuşlardır. Alternatif kumaşlardan yararlanılarak üretilen bez çantalar içerisinde bulunan ürünleri korumakta görsel olarak da reklam özelliği taşımaktadır.

2017 yılında her alanda farklı bir modanın veya yeni modellerin meydana geldiği gibi bez çanta sektöründe de akılda kalıcı ve farklı tasarımlar yerini almıştır. Geri dönüşümlü olan ve doğa dostu olarak bilinen bu bez çantalar oldukça fazla marka ve firma tarafından tercih edilmektedir. Böylece markalar çevreci yaklaşım ile isimlerinin aynı yerde geçmesini de sağlamaktadırlar.

Netpak ambalaj firması sağlamış olduğu üretim kalitesi sayesinde uluslararası piyasada da kalitesini kanıtlamış ve deneyimli bir kadroya sahip firmalar arasında yerini almıştır. Netpak ambalaj ultrasonik teknolojisi ile sağlamış olduğu bez çantaları kullanıma sağlarken laminasyonlu çantalar ile daha parlak ve daha gösterişli ürünleri sahip olmanıza da olanak sunmaktadır. Tela ve jüt çantalar birçok firma tarafından en çok tercih edilen ürünler olurken tamamen sağlıklı ve doğa dostu olan bu ürünler hem içerisindeki maddelere zarar vermemekte hem de doğayı korumak adına kullanılabilecek en kullanışlı ürünler olarak tercihinize sunulmaktadır.

Ultrasonik teknolojisinin kullanıldığı bez çanta ses dalgalarının yüksek frekanslarda malzemenin molekül yapısını birleştirilmesi ile birlikte oluşan kaliteli kaynak sistemi ürünlerdir. Bu sistemi bez çantaya uyarlayan netpak ambalaj seri üretim sayesinde maliyeti çok daha fazla düşünmekte ve uluslararası incelemeli bir şekilde ultrasonik teknolojisi ile bez çanta üretimini sağlamaktadır. Tubitak destekli ve patentli bu uygulama sayesinde doğa dostu çantalar ile firmalar hem doğayı koruma bilincini aşılamak hem de reklamlarını bu çantalar sayesinde gerçekleştirmektedir. Laminasyonlu çantalarda ise iki farklı polipropilen levha birbirine birleştiren ve elde edilen kumaş ile üretilen HD kalitesi yüksek baskılı ve dayanıklı reklam çantaları olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler dünyada bir ilk olarak üretilmekte 30 kilogram yük taşıma özelliğine sahip olabilmektedir. Laminasyonlu çantalar reklam açısından çok daha gösterişli ve parlak ürünlerdir. Ultrasonik teknolojisiyle üretilmiş çantalar gibi bu üründe tamamen doğal bileşenlerden elde edilmiştir ve bu nedenle de çevre dostu ürünler arasında yerini almaktadır.Tela ve jüt çantalara bakıldığında ise sentetik kumaşlardan üretilen tele ve jüt çantalar dokusuz örgüsüz bir şekilde üretilir ve doğal dokusu daha yumuşak olan bu ürünlerin sentetik örgüler ile oluşturulması oldukça sağlam bir yapının ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Geri dönüşümü sağlanabilen bu ürünler tekrar tekrar kullanılabilmekte ve doğa dostu ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Netpak ambalaj firmasının sağlamış olduğu bez çanta seçenekleri arasından tercih yapabilir veya 2017 sezonuna ait yepyeni bez çanta modellerini inceleyerek kendi firmanız için sipariş verebilirsiniz. Firmanızın adına yepyeni tasarımların oluşturmasını da talep edebilirsiniz.

Haberin etiketleri:

2017 Bez Çanta Modelleri


Haber okunma sayısı: 1150

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

siyah-valiz-fiyati--

Siyah Valiz Fiyatı

28 Haziran 2018 Perşembe 15:43
kehribar-tespih

Kehribar Tespih

28 Haziran 2018 Perşembe 15:40
gumus-kolye

Gümüş Kolye

28 Haziran 2018 Perşembe 15:36
platform-topuklu-ayakkabi

Platform Topuklu Ayakkabı

28 Haziran 2018 Perşembe 15:28

GÜNDEM

Müzemiz, İlçemizin Kültürel Gelişim Vizyonuna Değer Katacak

Müzemiz, İlçemizin Kültürel Gelişim Vizyonuna Değer Katacak

15 Bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

15 Bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

Malatya Yeni Kent Meydanına Kavuşuyor

Malatya Yeni Kent Meydanına Kavuşuyor

Mimar Okan Karakaş’a Afıap Unvanı Verildi

Mimar Okan Karakaş’a Afıap Unvanı Verildi

Uyuşturucu ve Uyarıcıya 11 Tutuklama

Uyuşturucu ve Uyarıcıya 11 Tutuklama

Fırat Edaş’tan Tecde Mahallesi’ne Yatırım

Fırat Edaş’tan Tecde Mahallesi’ne Yatırım

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA