15 Aralık 2018 Cumartesi

680-100 anadolu

Bayan Öğretmene Alınacak Öğretmenler Günü Hediyesi

bayan-ogretmene-alinacak-ogretmenler-gunu-hediyesi

Bayan Öğretmene Alınacak Öğretmenler Günü Hediyesi
15 Kasım 2017 Çarşamba 13:31

 Bayan öğretmenlere alınacak çeşitli tarzlarda öğretmenler günü hediyeleri bulmak günümüz şartlarında çok kolaydır.

Öğretmenine değer veren ve öğretmenin hayatına kattığı değişikliklerin farkında olan kişiler öğretmenler gününü en güzel şekilde kutlamak isterler. Öğretmenin insanlar üzerindeki emeği büyüktür. Senede bir kez dahi olsa öğretmeni anmak, sevmek ve saygı duyduğunuzu göstermek öğretmenin maneviyatı için önemlidir. Öğretmenler gününde hediye almak öğrencilerin gözünü korkutabilir. Özellikle bayan öğretmenler erkeklere göre daha hassas olduğu için özenli hediyeler seçmek önemlidir. Bayan öğretmelere özel farklı, tasarım harikası hediyeler günümüz şartlarında mevcuttur. Öğretmenin sevdiği renk, tarz ve özelliklerin bilinmesi halinde çok şık öğretmenler günü hediyeleri bulmak mümkündür.

Bayan Öğretmenlere Özel Hediye Çeşitleri

1. Öğretmenlerin kraliçesine özel sertifika ismindeki hediye bir bayanı çok mutlu eder. Hediyenin klasik olmaması, çarpıcı ve yaratıcı olması dikkat çeker. Hediyenin beğenilmesini sağlayan şey ücreti değil hediyenin anlamı, görünüşü, ambalajı ve üzerinde yazan nottur. Pahalı bir hediye alarak kendinizi zora sokmak yerine şık, farklı ve yaratıcı bir hediye tercih ederek öğretmeninizi çok mutlu etme fırsatına erişebilirsiniz. Bu hediyeyi ayrıcalıklı kılan en önemli detay, hediyenin üzerine fotoğraf bastırabilme avantajınızdır. Öğretmeninize ait olan en güzel fotoğrafı bastırarak onu öğretmenlerin kraliçesi ilan edebilirsiniz.

2. Bir bayanın en çok sevdiği şey genellikle çiçektir. Öğretmenler günü için öğretmeninize harika bir çiçek hediye ederek gülümsemesini sağlayabilirsiniz. Canlı çiçekler birkaç gün içinde solduğu ve dalından koparıldığı için hazır çiçek alabilirsiniz. Beyaz çiçekler kokulu taş aranjman ismindeki hoş çiçeği satın alabilirsiniz. Çiçeğin dekoratif olması hem bulunduğu alanın hoş görünmesini hem de uzun yıllar kalmasını sağlamaktadır. İçerisinde bulanan kokulu taşlarla birlikte çok hoş olan bu hediyeyi öğretmeninize güzel bir not eşliğinde verebilirsiniz.

3. Bayan öğretmene alınacak en uygun öğretmenler günü hediyesi aynadır. Bayanların günlük rutin içerisinde makyaj yapmaları meşhurdur. Makyaj yapmak önemli olduğu için öğretmeninizin işini kolaylaştıracak bir ayna alabilirsiniz. Ayna kullanışlı ve sık ihtiyaç duyulan bir ihtiyaçtır. Özellikle bayanların çantasından eksik etmediği aynanın en şık modellerini seçerek öğretmeninize sürpriz yapabilirsiniz. Kişiye özel oval makyaj aynasını öğretmenler gününe özel tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu aynanın üzerine öğretmeninizin fotoğrafını bastırmanız mümkündür. Her bayan kendini özel hissetmek ister. Aynanın üzerinde öğretmeninizin fotoğrafının olması şaşırtıcı ve farklı bir hediye olacaktır. Zaman kaybetmeden bu hediyeye göz atabilirsiniz.4. Bayan öğretmene alınabilecek hediyeler arasında ayna ve cüzdan olabilir. Ayna ve cüzdanın bir arada olduğu bir set alarak öğretmeninizi mutlu etmeyi seçebilirsiniz. Kişiye özel kadın cüzdan ve ayna seti hediye paketinin içerisinde iki ürün de mevcuttur. Kişiye özel hazırlanan bu hediye öğretmenler günüiçin alınabilecek en kullanışlı hediyelerden biridir. Hediyelerin üzerine öğretmeninizin ad ve soyadının baş harflerinin yazılmış olması öğretmeninizi daha özel hissettirir.

5. Öğretmeniniz kahve içmeyi seviyorsa kupa alabilirsiniz. Fiyat olarak kişileri zora sokmayan kupa her zaman kullanılabilecek eşyalardan biridir. Fakat bu hediyeyi daha özel bir hale getirmek için öğretmenin adı, ders konusu ve branşının yazılı olduğu bir kupayı satın alabilirsiniz. İsme özel ben öğretmenin beyaz kupa sayesinde öğretmeninize farklı bir hediye vermenin zevkine varabilirsiniz. Öğretmenler gününde küçük de olsa öğretmenler günü hediyesi almak size emek veren öğretmeninizi mutlu eder, hatırlandığını hisseder ve aranızdaki bağ daha güçlü bir hale gelir. Öğretmeninize hak ettiği değeri gösterebilmek için ona hoş bir hediye alabilirsiniz.Haber okunma sayısı: 799

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

siyah-valiz-fiyati--

Siyah Valiz Fiyatı

28 Haziran 2018 Perşembe 15:43
kehribar-tespih

Kehribar Tespih

28 Haziran 2018 Perşembe 15:40
gumus-kolye

Gümüş Kolye

28 Haziran 2018 Perşembe 15:36
platform-topuklu-ayakkabi

Platform Topuklu Ayakkabı

28 Haziran 2018 Perşembe 15:28

GÜNDEM

Müzemiz, İlçemizin Kültürel Gelişim Vizyonuna Değer Katacak

Müzemiz, İlçemizin Kültürel Gelişim Vizyonuna Değer Katacak

15 Bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

15 Bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

Malatya Yeni Kent Meydanına Kavuşuyor

Malatya Yeni Kent Meydanına Kavuşuyor

Mimar Okan Karakaş’a Afıap Unvanı Verildi

Mimar Okan Karakaş’a Afıap Unvanı Verildi

Uyuşturucu ve Uyarıcıya 11 Tutuklama

Uyuşturucu ve Uyarıcıya 11 Tutuklama

Fırat Edaş’tan Tecde Mahallesi’ne Yatırım

Fırat Edaş’tan Tecde Mahallesi’ne Yatırım

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA