15 Aralık 2018 Cumartesi

680-100 anadolu

Gaziemir satılık daire rehberi

gaziemir-satilik-daire-rehberi

Gaziemir satılık daire rehberi
15 Kasım 2017 Çarşamba 13:25

Her ne kadar İzmir merkeze biraz uzak konumda olsa da havaalanı açısından avantaj olan Gaziemir, konut projeleri bakımından da her geçen gün zenginleşen ilçeler arasında yer alıyor.

Son yılların yatırım yapılabilir seviyesi bakımından, bölgede iyi bir atılım yapmasıyla birçok önemli satılık daire imkânı da yaratıldı. Otopark ve açık yüzme havuzlu Kale Garden Konutları başta olmak üzere ilçede çeşitli projelerin yapımı devam ediyor. Her keseye uygun fiyat avantajlarıyla bölge, satılık daire arayanlara seçenekler sunarken yatırım fırsatlarından dolayı kira gelirlerinin artması da bir yatırım aracı olarak daire satın alınmasını beraberinde getiriyor. Doğa Park, Çiçek Park gibi site içinde satılık daire imkanlarının yanı sıra rezidans anlamında da bölgede önemli projeler bulunuyor. Mia Residence bunların başında gelirken Olivya Çiftlik Evleri de Gaziemir açısından değerli projeler arasında yer alıyor. Çok daha büyük alan üzerine kurulu olan Çiftlik Evleri ise aynı zamanda doğal yaşam alanı vadetmesi açısından ön plana çıkıyor.

Gaziemir satılık daire fiyatları genel ortalaması
İzmir’e belli bir mesafede bulunan Gaziemir satılık daire fiyatları açısından diğer semtlere oranla çok daha uygun olması bakımından tercih ediliyor. Zingat Bölge Raporu’ndan elde edilen verilerde 100 metrekarelik satılık daire seçeneklerinde ortama fiyat 290 bin 264 TL olarak görülüyor. Bununla birlikte Gaziemir satılık ev fiyatları en düşük 217 bin 698 TL’den başlıyor. Aynı zamanda bina kalitesi ve konuma göre daha iyi yaşam alanları sunan yeni dairelerde ise fiyatlar maksimum 362 bin 830 TL’ye kadar çıkabiliyor. Satılık daire değerlerinin belirlenmesinde konum, ölçü, büyüklük, site özellikleri ve yapısal hususlar göz önüne alınıyor. Gaziemir’de 100 metrekarelik satılık daire seçeneklerinde kira bedeli 800 TL ile 1334 TL arasında değişiyor. Ortalama fiyat ise 1067 TL olarak görülüyor Zingat.com Bölge Raporu’nda… Satın alınan daire kiraya verildiğinde, daire kendini 23 yıl içinde amorti edebiliyor. 2016 yılında Gaziemir kiralık fiyatlarında yatay bir çizgi izlenmiş olsa da 2018 yılında artış olabilme ihtimali oldukça yüksek. Bununla birlikte satılık daire satış fiyatlarında ise belli oranlarda artışlar görülüyor.

Ulaşım ve sosyo ekonomik seviye bakımından Gaziemirİzmir’in en az nüfusa sahip ilçelerinden bir tanesi olmakla birlikte sosyo-ekonomik düzlem açısından değerlendirildiğinde Gaziemir avantajlarıyla talep toplamakta. Eğitim seviyesi de bir hayli yüksek olan ilçenin otogar ve Adnan Menderes Havalimanı’na yakın mesafelerde olması da önem taşıyor. Aynı zamanda şehrin yorucu tüm özelliklerinden ayrı bir yerde olması da satılık daire çeşitlerinin doğa ile iç içe olabilmesine zemin hazırlıyor. Trafik yoğunluğu son derece az olan ilçenin her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde gelişme göstermesi de kısa zaman içinde potansiyelini ortaya koyması bakımından önemli.Haber okunma sayısı: 680

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

siyah-valiz-fiyati--

Siyah Valiz Fiyatı

28 Haziran 2018 Perşembe 15:43
kehribar-tespih

Kehribar Tespih

28 Haziran 2018 Perşembe 15:40
gumus-kolye

Gümüş Kolye

28 Haziran 2018 Perşembe 15:36
platform-topuklu-ayakkabi

Platform Topuklu Ayakkabı

28 Haziran 2018 Perşembe 15:28

GÜNDEM

Müzemiz, İlçemizin Kültürel Gelişim Vizyonuna Değer Katacak

Müzemiz, İlçemizin Kültürel Gelişim Vizyonuna Değer Katacak

15 Bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

15 Bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

Malatya Yeni Kent Meydanına Kavuşuyor

Malatya Yeni Kent Meydanına Kavuşuyor

Mimar Okan Karakaş’a Afıap Unvanı Verildi

Mimar Okan Karakaş’a Afıap Unvanı Verildi

Uyuşturucu ve Uyarıcıya 11 Tutuklama

Uyuşturucu ve Uyarıcıya 11 Tutuklama

Fırat Edaş’tan Tecde Mahallesi’ne Yatırım

Fırat Edaş’tan Tecde Mahallesi’ne Yatırım

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA