15 Aralık 2018 Cumartesi

680-100 anadolu

Tesettür Kombin Modellerinde Trend Nedir?

tesettur-kombin-modellerinde-trend-nedir

Tesettür Kombin Modellerinde Trend Nedir?
12 Ekim 2017 Perşembe 16:50

            Çabasız şıklık için bu kadar yakışan ve kombinasyonlarının tasarımlarını kendine bu kadar uyduran tesettür giyimli bayanlar, her alanda şıklarını konuşturmaktadırlar. Her tonda kreasyonun hangi mevsimde giyileceğini bilen, ürünleri vücutlarına mükemmel bir şekilde oturtan, tesettürlü bayanlar kombinasyon modellerinde oldukça dikkat etmektedirler. Tepeden tırnağa eksiksiz ve hatasız bir şekilde giyim performansı sergileyen tesettürlü kadınların genellikle hayattan beklentileri en fazla şıklığı sergilemek ve her alanda giyimlerinin farklılığından söz ettirmektir. Asil, şık ve rahat olmak internet satış sitelerindeki kombinasyonları bir araya getirmekle oldukça mümkündür. Son yılların tesettür giyim modelleri rahat kesimleri birbirinden farklı tasarımlara sahiptir.

  Tesettürlü Bayanların Ağırlık Verdiği Kombinasyon Renkleri Nelerdir?

            Tesettür giyim modelleri özellikle kadınların titizlikle üzerinde durduğu tasarımlar genellikle temiz ve şık bir görünüm sergilemek amaçlı kullanılmaktadır. Kadınların pudra tonlarından beyaz tonuna kadar günlük sokak modasında dahi tercih edebilecekleri, rahatlıkla üzerlerinde sergiledikleri tasarımlar bulunur. Etekleri, büstiyerleri, eşarpları, çantaları ve her alanda kullandığı aksesuarları birbirine en uyumlu ve hatasız bir şekilde tercih etmek eğilimi içerisinde bulunan bayanlar, son yıllarda ciddi oranda şıklığı yakalamışlardır.

  İkili Kombinasyonlarda Tesettürlü Bayanlar Nelere Dikkat Etmeli?             Şık ve asil görünmek için büstiyer konusunda detaylı ve öncelikli olarak düşünen kadınlar genellikle hangi mevsimdeler ise o mevsimin renklerine ve trend ağırlıklarına uyumaya dikkat etmektedirler. Kadınların şıklığı asaleti istedikleri zamanlarda tek parça kombinasyon ya da iki parça olarak tercih edebilirler. Etek büstiyer tasarımları son yıllarda ciddi oranda etek görünümlü kalın İspanyol paça pantolonlara yerinde bırakmıştır.

             Kadınların ilk tercihleri arasında İspanyol paça pantolonları, hırka ve ince file tuniklerle kullanma eğiliminde bulunmaktadırlar. Tesettür giyim modelleri birbirinden farklı olarak iki parça kullanıldığı zamanlarda renk uyumuna dikkat edilmelidir. Zira ayakkabı ve eşarp uyumu, elbiseleri tamlamalarına dahi en iyi şekilde uyum sağlamalı ve kadınlar son yıllarda bunun profesyonellikle bilincinde olmaktadırlar. Detaylar ve kesimler bu konuda oldukça önemlidir. Kombinasyonların aynı tasarımlarını asil ve sadelikle sergilemek için özel zamanlarda tercih edilebilir. Aynı kombinasyonlar değişik detaylar ile sokak modasında da rahatlıkla kullanılabilir. Kadınlar bu konuda tasarımcı yönlerini en iyi şekilde kullanarak, birbirinden mükemmel kombinasyonları üzerinde sergilemektedirler.

 

 Haber okunma sayısı: 673

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

siyah-valiz-fiyati--

Siyah Valiz Fiyatı

28 Haziran 2018 Perşembe 15:43
kehribar-tespih

Kehribar Tespih

28 Haziran 2018 Perşembe 15:40
gumus-kolye

Gümüş Kolye

28 Haziran 2018 Perşembe 15:36
platform-topuklu-ayakkabi

Platform Topuklu Ayakkabı

28 Haziran 2018 Perşembe 15:28

GÜNDEM

Müzemiz, İlçemizin Kültürel Gelişim Vizyonuna Değer Katacak

Müzemiz, İlçemizin Kültürel Gelişim Vizyonuna Değer Katacak

15 Bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

15 Bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

Malatya Yeni Kent Meydanına Kavuşuyor

Malatya Yeni Kent Meydanına Kavuşuyor

Mimar Okan Karakaş’a Afıap Unvanı Verildi

Mimar Okan Karakaş’a Afıap Unvanı Verildi

Uyuşturucu ve Uyarıcıya 11 Tutuklama

Uyuşturucu ve Uyarıcıya 11 Tutuklama

Fırat Edaş’tan Tecde Mahallesi’ne Yatırım

Fırat Edaş’tan Tecde Mahallesi’ne Yatırım

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA