22 Eylül 2018 Cumartesi

680-100 anadolu

İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın

insani-yasat-ki-devlet-yasasin

İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın
16 Eylül 2017 Cumartesi 01:14

 AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin,"Seçime yönelik bir ziyaret yapmıyoruz ,diğer siyasi partilerden bizi farklı kılanda insan odaklı çalışmalar yapmamız. "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" sözünden de anlaşıldığı gibi insanı yaşatacağız ki devlette yaşasın." dedi

Milletvekili Şahin, Hekimhan İlçesi'ni ziyaret ederek,Dikenli,Kümeevler ,Güçlü ,Yeşilköy,Dereevler, Cecimli , Fatih,Gelengeç,Kurşunlu Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyen Şahin," Sizler bu dağlık bölgeleri kendinize yurt edinip sahiplenmişseniz devletinde asli görevi burada yaşayan vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaktır.Yollarınızı yapıcaz, Su sıkıntısı var ise bu sorun çözücez,okul sorunu var ise bunu çözeriz,kısacası devlet olarak nerede temel ihtiyaç varsa onu vatandaşımızın hizmetine sunmanın gayreti ve çabası içerisinde olucaz." dedi

Milletvekili Şahin, "Büyükşehirin içerisin de artık dağ köyleri de mahalle statüsünde oldu ve ana arterlerdeki hizmetleri Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğundadır.Diğer küçük çaplı hizmetlerde İlçe Belediyeleri sorumluluğundadır." dedi.

Milletvekili Şahin Artık vatandaşa hizmette yol,su gibi temel ihtiyaçların yapıldığı ve bireysel taleplerin göz önünde tutulduğundan bahsetti.Bizim farkımız hizmet odaklı çalışmamızdır.

Milletvekili Şahin, AK Parti iktidarları döneminde Türkiye genelinde ve Malatya'da ciddi ve büyük hizmetlerin yapıldığına dikkat çekerek, şunları söyledi: " 15 sene önce neredeydik, şuanda neredeyiz. Sağlıkta ,eğitimde kısacası bütün alanlarda eski den alınamayan verim Ak Parti hükümeti ile en yüksek verim alınmıştır.okullar en konforu şekilde yapılıyor kitap ücretleri alınmıyor,hastahaneler beş yıldızlı otel konforunda yapılıyor,engelli insanlara maaş bağlanıyor.Bugün insanlar hür kimlikleriyle yaşıyorlarsa bu AK Parti hükümeti ile birlikte oldu. Eski ile yeni döneme baktığımız zaman arada ne kadar büyük farklar olduğu görülüyor.

Milletvekili şahin,"Biz hiçbir şey eskisi gibi olmasın istedik.AK Parti hükümeti iktidardayken de doğuda komünist devlet kurulması için PKK terör örgütü nü insanlarımızın başına musallat ettiler.Şuanda bunları çözmeye çalışıyoruz."dede.

Şahin burada Cumhuriyet Halk Partisine de eleştiride bulundu:"Demokratik sosyal hukuk devletinin olmasını istiyorsanız ve Cumhuriyeti sizin kurduğunuzu iddia ediyorsanız o zaman Milletin iradesine saygı duyacaksınız.

Hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığına değinen Şahin,"Biz seçim odaklı ziyaretlerimizi yapmıyoruz.Biz hizmet için gidiyoruz.Bütün vatandaşlarımızın bu güne kadar karşılaştıkları bütün haksızlıkların bir daha olmaması için 2019 seçimleri olacak sonraki hedef 2023 seçimleri sonrası 2053 ve 2071 hedeflerini koymuşuz.Burada alacağımız yol hep daha farklı olacak." dedi.Haber okunma sayısı: 541

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


GÜNDEM

Başkan Gürkan, Kültür İnsanlığın Ortak Paydasıdır

Başkan Gürkan, Kültür İnsanlığın Ortak Paydasıdır

Büyükşehir, Eski SSK Kavşağında Düzenleme Çalışmaları Yaptı

Büyükşehir, Eski SSK Kavşağında Düzenleme Çalışmaları Yaptı

Malatya’nın Geleceği İçin İstişare Toplantıları Önemli

Malatya’nın Geleceği İçin İstişare Toplantıları Önemli

Rektör Prof. Dr. Karabulut’tan Özal’ın Anıt Mezarına ve Ailesine Ziyaret

Rektör Prof. Dr. Karabulut’tan Özal’ın Anıt Mezarına ve Ailesine Ziyaret

Çalık, 2. OSB’de İncelemelerde Bulundu

Çalık, 2. OSB’de İncelemelerde Bulundu

Fırat Edaş’ın Yenileme Çalışmalarıyla Elektrik Kesintileri Son Buldu

Fırat Edaş’ın Yenileme Çalışmalarıyla Elektrik Kesintileri Son Buldu

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA